Tomek jest trenerem, psychologiem i autorem bestsellerowych książek

Na co dzień pomaga innym osiągać lepsze wyniki w życiu prywatnym i zawodowym. Przeczytaj o nim więcej, aby dowiedzieć się dlaczego warto go wybrać i w jaki sposób możesz skorzystać z jego doświadczenia.

Poznaj go bliżej

Od ponad 12 lat pomaga klientom realizować cele i rozwiązywać problemy dotyczące życia osobistego, relacji i biznesu. Robi to dostarczając kompleksowego wsparcia przez: dzielenie się praktyczną wiedzą, dawanie przydatnych wskazówek, pomaganie w zmianie wewnętrznego nastawienia, ułatwianie pozbywania się rozmaitych blokad, modyfikowanie pewnych cech charakteru, uczenie konkretnych umiejętności czy rozwijanie przydatnych kompetencji.

Na swoje doświadczenie pracował latami. Przeczytał setki książek naukowych i poradników psychologicznych. Brał udział w kilkudziesięciu warsztatach w Polsce i za granicą. Korzystał z indywidualnego mentoringu specjalistów w swoich dziedzinach. Wykształcenie psychologiczne zdobył na najlepszej uczelni humanistyczno-społecznej w kraju. Wszystko to pozwoliło mu diametralnie zmienić własne życie, a także dało mu świetne fundamenty do pracy z innymi.

Prowadząc indywidualne konsultacje, kameralne warsztaty i seminaria liczone w setkach uczestników - przeszkolił do tej pory ponad 5.000 osób. Wielokrotnie występował jako prelegent na dużych konferencjach tematycznych, a także prowadził wykłady w ramach eventów organizowanych przez najlepsze szkoły wyższe. Około 30.000 osób wzięło udział w jego kursach on-line, a napisane przez niego, trzy książki sprzedały się w 47.000 egzemplarzy.

w czym może Ci pomóc?

Większa pewność siebie
i wyższa samoocena

Bardziej swobodna
komunikacja z innymi

Udane związki i relacje
z płcią przeciwną

Zmiana myślenia
i wewnętrznego nastawienia

Pozbycie się mentalnych
blokad i ograniczeń

Łatwiejsze
i przyjemniejsze osiąganie celów

Wyższe dochody i większa
inteligencja finansowa

Poprawa działania
i wyników w biznesie

Skuteczny marketing
i promocja firmy

Dlaczego Tomek?

Kilkanaście lat doświadczenia
w pracy z innymi

Odpowiednie wykształcenie
i kwalifikacje

Wysoka jakość
i pełen profesjonalizm

Konkretne i pragmatyczne
wskazówki

Indywidualne
i przyjazne podejście

Prosty, luźny
i przystępny styl

Jak wyglądają szkolenia?

Co mówią inni?